Rytmika

Nauczyciel

Zajęcia z rytmiki - harmonia dźwięku i ruchu dla Twojego dziecka

W naszym przedszkolu wiemy, jak ważny jest rozwój maluchów na wielu płaszczyznach. Dlatego z dumą prezentujemy zajęcia z rytmiki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród naszych wychowawców, jak i rodziców. Poznaj główne korzyści, które niosą ze sobą nasze lekcje rytmiki!

Rozwijajmy razem zdolności motoryczne Twojego dziecka!

Rytmika to przede wszystkim połączenie muzyki z ruchem. Dzięki naszym zabawom tanecznym i rytmicznym, Twoje dziecko nauczy się koordynacji, doskonalić będzie zdolności motoryczne i uczyć się świadomego poruszania ciałem.

Pierwsze kroki w świecie muzyki

Nasze zajęcia rytmiczne wprowadzą Twoją pociechę w fascynujący świat muzyki. Poznanie podstaw rytmu, melodii czy dynamiki to tylko początek muzycznej przygody, którą oferujemy.

Budowanie relacji społecznych - pierwsi przyjaciele

Dzięki lekcjom w grupie, Twoje dziecko będzie uczyć się współpracy, słuchania innych i wyrażania siebie. Te umiejętności są kluczowe w budowaniu trwałych i zdrowych relacji z rówieśnikami.

Pewność siebie od najmłodszych lat

Poprzez wyrażanie siebie w tańcu i muzyce, maluchy zyskują pewność siebie. W naszym przedszkolu dbamy o to, by każde dziecko czuło się wyjątkowo i doceniano jego indywidualność.

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Podczas typowych lekcji rytmiki, maluchy mają okazję do śpiewu, tańca, zabawy z instrumentami i różnych ćwiczeń ruchowych. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze i w rytmie muzyki, która jest sercem tych zajęć.

  • Poniedziałek
  • Wszystkie grupy wiekowe

Zapisz swoje Dziecko

Interesuje Cię dobra edukacja przedszkolna dla Twojego dziecka? Zapisz je do nas!
  • +48 725 505 105
  • skarbka@stonoga.pl
  • Skarbka z Gór 45, 03-287 Warszawa
Zapisz Dziecko teraz!