Zajęcia psychologiczno-ruchowe Roar Dance

Nauczyciel

ROAR Dance w naszym przedszkolu: Siła ekspresji i odkrywanie siebie

W dzisiejszych czasach edukacja dzieci to nie tylko nauka tradycyjnych przedmiotów, ale również rozwijanie umiejętności wyrażania siebie i radzenia sobie z emocjami. Nasze przedszkole jest dumnym organizatorem zajęć psychogiczno-ruchowych ROAR Dance, które łączą w sobie psychologię z ruchem. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Twojemu dziecku!

ROAR Dance: Ruch i emocje w harmonii

Głównym celem tych zajęć jest wykorzystanie tańca jako narzędzia do eksploracji i wyrażania uczuć. Dzieci uczą się identyfikować i wyrażać swoje emocje poprzez ruch, co przekłada się na lepsze zrozumienie siebie i otoczenia.

Narzędzie do budowania pewności siebie

Poprzez eksperymentowanie z różnymi formami ruchu i wyrażenia, dzieci zdobywają pewność siebie w wyrażaniu swoich uczuć i myśli. Każdy krok taneczny, każdy gest jest świadectwem ich wewnętrznego świata.

Rozwijanie kompetencji społecznych

ROAR Dance nie tylko koncentruje się na indywidualnym rozwoju, ale również uczy dzieci, jak budować relacje z innymi. Uczestnictwo w grupowych ćwiczeniach pomaga w rozwoju umiejętności komunikacyjnych i współpracy.

Wsparcie w trudnych chwilach

Dla wielu dzieci tańcem jest sposób na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, lękami czy frustracjami. Poprzez ruch i ekspresję uczą się one przetwarzać i rozumieć swoje emocje.

Doświadczony zespół specjalistów

Zajęcia ROAR Dance prowadzone są przez specjalnie przeszkolonych instruktorów, którzy łączą wiedzę z zakresu psychologii z doświadczeniem w zakresie tańca i ruchu.

  • Wtorek
  • Od 3-go roku życia

Zapisz swoje Dziecko

Interesuje Cię dobra edukacja przedszkolna dla Twojego dziecka? Zapisz je do nas!
  • +48 725 505 105
  • skarbka@stonoga.pl
  • Skarbka z Gór 45, 03-287 Warszawa
Zapisz Dziecko teraz!