Przedszkole Niepubliczne Stonoga

Jaśniejsza przyszłość dla Naszych Maluchów

Wszechświat to wielkie przedszkole dla człowieka. Wszystko, co istnieje, niesie ze sobą swoją własną, szczególną lekcję.
Dlaczego my

Nasze główne wartości

W Stonodze zawsze stawiamy jakość nauczania Dzieci na pierwszym miejscu, więc proszę być pewnym, że oddając Dzieci do naszego przedszkola, są one w najlepszych rękach!
Kindori

Nauka i Zabawa

Połączenie zabawy i nauki gwarantuje lepszy rozwój dzieci.

Własna kuchnia

Posiłki dla dzieci muszą być zaopatrzone we wszystkie składniki odżywcze niezbędne do całodziennej zabawy i odpowiedniego rozwoju.

Doświadczona kadra

Doświadczony i oddany zespół nauczycieli pomoże Twojemu dziecku rozwijać się pod każdym względem.

Przyjazne środowisko

Kolorowe otoczenie Stonogi jest dostosowane do wieku dzieci, dzięki czemu nasi wychowankowie czują się bardzo komfortowo.

Zapisz Swoje Dziecko do Stonogi!

Pozwól swojemu dziecku uczęszczać do Przedszkola Stonoga, aby pomóc mu w wszechstronny rozwój.

Prowadzimy młode pokolenie ku sukcesowi

Działające od 2001 roku Przedszkole Niepubliczne Stonoga założone zostało z myślą o najważniejszych i największych ludziach na świecie - dzieciach. Naszym głównym celem jest dobro każdego dziecka. Zapewniamy naszym podopiecznym uwagę, której potrzebują, aby rosnąć i rozwijać się w szczęśliwych, zdrowych warunkach i kompleksowo przygotowujemy ich do przejścia w etap szkolny.
Dla Dzieci

Aktywności

Nasze aktywności dla dzieci są starannie dostosowane do wieku i poziomu umiejętności każdego dziecka, zapewniając im radosną naukę i rozwijając pasję do aktywności fizycznej.
Kindori

Aktywności kreatywne

Poprzez kreatywne zajęcia nasze przedszkolaki uczą się rozwiązywania problemów, rozwijają zdolności artystyczne i odkrywają radość tworzenia własnych dzieł sztuki.

Aktywności fizyczne

Poprzez regularne aktywności fizyczne dzieci uczą się zdrowego trybu życia, kształtują nawyki związane z ruchem i rozwijają pozytywne podejście do aktywności sportowej.

Dostosowane zabawki

Zabawki w naszym przedszkolu są specjalnie zaprojektowane, aby wspierać rozwój każdego dziecka, uwzględniając indywidualne potrzeby i zainteresowania.

Zajęcia dodatkowe

Nasza oferta zajęć dodatkowych umożliwia przedszkolakom eksplorację nowych dziedzin i zdobywanie nowych umiejętności, co przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju.
Nasz program

Zgodny z podstawą programową

Nasza kadra pedagogiczna to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy dbają o stworzenie inspirującego środowiska edukacyjnego. Nasz program edukacyjny uwzględnia cele i treści zawarte w podstawie programowej, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka.
Nauka poprzez zabawę

Nasze zajęcia

W Stonodze zawsze stawiamy na jakość nauczania naszych podopiecznych, dlatego wysyłając Dzieci do naszego przedszkola możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach.
Kindori
Co Rodzice mówią o nas

Opinie

Przedstawiamy kilka najnowszych opinii Rodziców, których Dzieci uczęszczają, bądź uczęszczały do naszego przedszkola.
Kindori
Co dzieje się na naszym blogu?

Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami i relacjami z naszego przedszkola, a także zciekawymi artykułami na temat edukacji przedszkolnej.
Kindori

Zobacz nasze zdjęcia

Zapisz swoje Dziecko do Stonogi!

Interesuje Cię dobra edukacja przedszkolna dla Twojego dziecka? Nasze przedszkole to słuszna decyzja!